Javier śpiewa, gra na gitarze elektrycznej i akustycznej oraz na bongos. Mówią, że potrafi rozkręcić każdą imprezę. Jest laureatem wielu międzynarodowych festiwali muzycznych i zdobywcą pierwszego miejsca w „Szansie na Sukces”, w której wystąpił z zespołem muzycznym „Babsztyl”.

Karolina również śpiewa w zespole muzycznym „Szafir”. Odnosi sukcesy na scenie muzycznej, a dzięki świetnemu wokalowi sprawdza się nawet w najbardziej wymagającym repertuarze. W kapeli odpowiada także za choreografię.

Daniel gra na instrumentach klawiszowych, gitarze basowej i akustycznej oraz na akordeonie. Ukończył szkołę muzyczną pierwszego stopnia. Ten doświadczony muzycznie artysta dopełnia wokalem pozostałych członków zespołu muzycznego „Szafir”.
Muzycy pochodzą z Białej Podlaskiej w województwie lubelskim. Występują na imprezach okolicznościowych m.in. w Lublinie, Chełmie, Białej Podlaskiej, wyjeżdżają także do innych województw.

To zawodowcy, którzy dzięki doświadczeniu muzycznemu i scenicznemu są w stanie poprowadzić muzycznie każdą imprezę.

Po więcej informacji, serdecznie zapraszamy na stronę internetową zespołu: www.szafirwisznice.pl

Zapisz się na newsletter


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na newsletter aby otrzymywać od nas najświeższe informacje z naszego serwis za pośrednictem wiadomości email. Od teraz możesz zawsze na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia muzyczne.