Szlagiery Mieczysława Fogga: Jesienne róże, Tango milonga, Stary walc, Ta ostatnia niedziela, Całuję Twoją dłoń, madame – te i inne kultowe utwory zostaną odtworzone w świeżych i nowoczesnych aranżacjach 11 listopada o godz. 17.00 w Centrum Kultury Agora.

Tango Fogg to interesujące interpretacje, ciepłe brzmienia i nietuzinkowe aranżacje. Propozycja ta wydaje się tym ciekawsza, że choć świeża i oryginalna, w niczym nie odżegnuje się od piosenek śpiewanych przez mojego Pradziadka, pozwalając po raz kolejny odkryć piękno szlagierów tamtych lat. Lat, których wspomnienia na zawsze pozostaną dla mnie bezcenne. Michał Fogg

Tango Fogg/zapomniana piosenka to projekt stworzony przez artystów Teatru Muzycznego w Poznaniu (premiera grudzień 2014). Zespół jest laureatem prestiżowej nagrody Złotego Liścia Retro 2015 XII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Retro.

Skład zespołu:
Piotr Hajduk – śpiew
Patryk Sikora – fortepian
Michał Gajda – akordeon
Krzysztof Samela – kontrabas
Mirosław Kamiński – perkusja

WSTĘP WOLNY

Koordynator: Anna Borowska/ tel.071 325 14 83, wew.106

W ramach projektu 11/11 Wolność Kocham i Rozumiem. Dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w ramach Programu „Patriotyzm Jutra”

www: http://www.ckagora.pl/tango-fogg-zapomniana-piosenka/
FB: https://www.facebook.com/events/1456089991172538/
Tango Fogg:

Zapisz się na newsletter


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na newsletter aby otrzymywać od nas najświeższe informacje z naszego serwis za pośrednictem wiadomości email. Od teraz możesz zawsze na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia muzyczne.