W dniach 7-13 marca 2016 r. odbędzie się we Wrocławiu VIII Międzynarodowy Festiwal Sztuka Łączy Pokolenia „Inspiracje Flamenco / Przenikanie Kultur”.

Projekt ma na celu promowanie edukacji międzykulturowej, rozwój tolerancji i szacunku wobec odmienności. Realizacja przedsięwzięcia na terenie Dzielnicy Czterech Świątyń, zwanej też Dzielnicą Tolerancji, sprzyja szerzeniu tej idei.
Na Festiwalu zostanie zaprezentowana twórczość artystyczna dzieci i młodzieży – uczniów i mieszkańców Wrocławia. Uczestnikami Festiwalu będą również artyści.
Od 7 do 13 marca będzie można oglądać wystawy, prezentacje, wysłuchać koncertów oraz wziąć udział w różnego rodzaju warsztatach. Wydarzenia festiwalowe toczyć się będą również w takich miejscach jak: Sala Koncertowa Radia Wrocław, Synagoga pod Białym Bocianem, Księgarnia Hiszpańska „Elite”, Kawiarnia „Literatka”.
Organizatorem imprezy jest Młodzieżowy Dom Kultury Wrocław-Krzyki.

Zapisz się na newsletter


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na newsletter aby otrzymywać od nas najświeższe informacje z naszego serwis za pośrednictem wiadomości email. Od teraz możesz zawsze na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia muzyczne.