Taurus Servo to znakomite urządzenie zaprojektowane przez muzyków dla muzyków i jedyny taki produkt na rynku. Wspomaga sposób wybrzmiewania danego instrumentu poprzez dodanie im walorów, które z pewnością uprzyjemnią grę i słuchanie. Produkty Taurus Amplification powstają dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i wysokiej jakości podzespołów. Produkt został przez nich wielokrotnie testowany. Ułatwia muzykom odnaleźć własne brzmienie.

Co więcej, wybrany instrument świetnie układa się w miksie zespołu. Urządzenie nie ingeruje w barwę gitary, ale uwypukla walory brzmienia - dźwięk staje się wyjątkowo nasycony i bardziej plastyczny. Odniesiesz wrażenie, że grasz na jeszcze lepszym instrumencie!

Dedykowany jest przede wszystkim gitarze elektrycznej, ale z powodzeniem sprawdzi się także w przypadku gitary akustycznej, skrzypiec czy też basu. Świetnie sprawdzi się także w trakcie nagrań gitary bezpośrednio do komputera. Obsługa Servo jest banalnie prosta – warto podłączyć urządzenie bezpośrednio do gitary, aby stanowił pierwszy element w całym zestawie.


Możesz użyć do niego każdego rodzaju preampa, wzmacniacza czy też cyfrowo profilowanego symulatora brzmień gitarowych. Dzięki takiemu urządzeniu szybciej znajdziesz swoje brzmienie, a praca nad nowym materiałem stanie się prawdziwą przyjemnością.

Zapisz się na newsletter


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na newsletter aby otrzymywać od nas najświeższe informacje z naszego serwis za pośrednictem wiadomości email. Od teraz możesz zawsze na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia muzyczne.