jak co roku, pod koniec lipca w Krzyżowej na Dolnym Śląsku odbędzie się konkurs gitarowy dla młodzieży. Inicjatorem i pomysłodawcą konkursu jest znany wrocławski gitarzysta, Krzysztof Pełech. W konkursie mogą uczestniczyć osoby które nie ukończyły jeszcze 19 roku życia.

Konkurs odbywa się w dwóch grupach wiekowych: do 16-go oraz od 16-go do 19-go roku życia. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wysłanie do 10 lipca formularza zgłoszenia, uiszczenie opłaty zgłoszeniowej w wysokości 100zł oraz przygotowanie odpowiedniego repertuaru narzucone przez organizatorów konkursu.

Konkurs ma przebieg jednoetapowy, a sam występ nie powinien przekroczyć odpowiedni 12 i 15 minut w każdej z grup wiekowych. Cały program występu ma być w całości wykonany z pamięci. Uczestnicy konkursu mogą spodziewać się atrakcyjnych nagród pieniężnych i rzeczowych, a także udziału w prestiżowych wydarzeniach i eventach muzycznych. Więcej informacji możesz znaleść na jnofestival.pl

Zapisz się na newsletter


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na newsletter aby otrzymywać od nas najświeższe informacje z naszego serwis za pośrednictem wiadomości email. Od teraz możesz zawsze na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia muzyczne.