Nic dziwnego zatem, że w myśl tej zasady postanowiła działać artystka doskonale znana miłośnikom gry na skrzypcach Magdalena Szymańska.

Poprawia nastrój lepiej niż filiżanka gorącej czekolady, dodaje otuchy jak serdeczna przyjaciółka, wywołuje uśmiech na twarzy szybciej, niż najlepszy kabaret. O co chodzi? Odpowiedź może być tylko jedna - to muzyka Magdaleny Szymańskiej!

- Muzyka to moje życie, praca, pasja. Muzyka jest dla mnie wszystkim. Czy jest dobrym lekarstwem? Oczywiście! I to nie tylko na pluchę, deszcz czy mróz - muzyka jest dobra na wszystko- wyznała Magdalena Szymańska w rozmowie z "Imperium Kobiet". - Słucham jej, kiedy na mojej twarzy gości uśmiech, czy kiedy jestem smutna. Słucham jej prowadząc samochód, gotując, biegając czy trenując, towarzyszy mi praktycznie w każdej sytuacji. Repertuar to już kwestia osobistych preferencji i nastroju w danym momencie, bo czasem ma się ochotę na Bacha, czasem na Bruno Marsa, a czasem śpiewam z Anią Dąbrowską.

Interpretacje znanych utworów w wykonaniu skrzypaczki są najważniejszym punktem programu każdej uroczystości, na której występuje Magdalena Szymańska. Słuchając tak radosnej i energetycznej muzyki, można łatwo zapomnieć o ponurym nastroju. Nie dziwi zatem fakt, że Magdalena Szymańska postanowiła pójść za ciosem i zaaplikować nam podwójną dawkę pozytywnej energii, której tak bardzo potrzebujemy zimą.

Niemożliwe? A jednak - znana skrzypaczka postanowiła bowiem… nakręcić teledysk! Jaki utwór zilustruje projekt?
- Będzie to cover. Tytułu na razie nie będę zdradzać, wolę, żeby był niespodzianką. Uwielbiam zaskakiwać swoją publiczność przygotowanym repertuarem, stylizacjami, tak też zrobię w kwestii teledysku. Chcę, by była to uczta zarówno dla ucha, jak i oka. - wyznała Magdalena Szymańska.
Nie mamy żadnych wątpliwości, co do tego, że Artystka uzyska zamierzony efekt! Magdalena Szymańska zaprosiła bowiem do współpracy grono swoich serdecznych przyjaciół. O oprawę wizualną zadbają więc profesjonaliści z Good Idea, którzy mogą poszczycić się imponującym doświadczeniem, ciekawymi pomysłami i nietuzinkowym przygotowaniem filmu. O aranż natomiast zadba Adam Rybak, człowiek- orkiestra, który swym entuzjazmem wynikającym z pasji do muzyki potrafi zarazić każdego!

Ale to nie koniec niespodzianek związanych z projektem:
- Mogę zdradzić, że podczas realizacji teledysku będę grała na niezwykłym instrumencie. To model skrzypiec: Zeta Strados Modern- jedna z ulubionych marek skrzypiec, na których grywała Vanessa Mae- wyjawiła Magdalena Szymańska.

Ekipa pozytywnie zakręconych profesjonalistów zebrana, instrumenty nastrojone, sprzęt- gotowy. Pozostaje już tylko zapytać, kiedy na planie tego wyjątkowego teledysku padnie słynne: “Kamera-akcja”? Wiele zależy od sponsorów projektu, którzy wspierając nieprzeciętny talent Magdaleny Szymańskiej, oprócz satysfakcji mogą liczyć na atrakcyjne bonusy i promocje (pełną ofertę pakietu korzyści przedstawi wszystkim zainteresowanym menadżerka Artystki).

Warto zatem wesprzeć muzyczny talent Magdy Szymańskiej. Jej muzyka działa przecież lepiej niż podwójna dawka witaminy D!

Zapisz się na newsletter


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na newsletter aby otrzymywać od nas najświeższe informacje z naszego serwis za pośrednictem wiadomości email. Od teraz możesz zawsze na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia muzyczne.