XVIII Sopocki Konkurs Skrzypcowy, organizowany przez Sopocką Szkołę Muzyczna I st. w Sopocie, ma zasięg ponadwojewódzki. Organizator zaprasza kandydatów klas drugich i trzecich szkół muzycznych I stopnia. Konkurs jest jednoetapowy i będzie przebiegał oddzielnie dla kandydatów z poszczególnych klas. Informacje o szczegółowym programie konkursu znajdują się na stronie internetowej Sopockiej Szkoły Muzycznej I st. w Sopocie. Zgłoszenia przyjmowane są do 13 lutego br.

28 i 29 marca odbędzie się piąta edycję Dąbrowskiego Konkursu Gitarowego, organizowanego przez Zespół Szkół Muzycznych w Dąbrowie Górniczej. Konkurs ma zasięg ogólnopolski i przeznaczony jest dla uczniów szkół publicznych I stopnia oraz szkół niepublicznych realizujących program publicznych szkół muzycznych I stopnia. W celu zgłoszenia uczniów do konkursu należy przesłać do 3 marca 2017 r. formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie szkoły.

Zapisz się na newsletter


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na newsletter aby otrzymywać od nas najświeższe informacje z naszego serwis za pośrednictem wiadomości email. Od teraz możesz zawsze na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia muzyczne.