Organizator, redakcja małopolskiej telewizji MTV24 postanowiła wyróżnić Magdalenę Szymańską w kategorii Muzyka, nie tylko za talent, ale także wyjątkową otwartość na dźwięki, autorskie interpretacje muzyczne oraz życzliwość wobec akcji społecznych.

Magdalena Szymańska- artystka wyjątkowa, pełna pasji i charyzmy. W świecie muzyki odnalazła swoje miejsce. Kreatywnością i muzyczną odwagą wprowadza odbiorców w miejsca, gdzie nowoczesność miesza się z klasyką, a dźwięki dostarczają niezapomnianych wrażeń. Swoją muzyką i występami przełamuje schematy postrzegania skrzypiec, jako instrumentu klasycznego. Występuje na sportowych imprezach, prestiżowych kongresach i najważniejszych show-biznesowych eventach. Uczynna, chętnie angażuje się w akcje charytatywne, pozytywnie nastawiona do ludzi i świata. Odważna, śmiało realizująca życiowe cele.

Dziękując na nominację Magdalena Szymańska podkreśliła: Jestem wzruszona i zaszczycona, a moja pierwsza reakcja to WOW. Bycie nagrodzoną, jako Osobowość Roku 2016 w kategorii Muzyka to dla mnie dowód, że warto podążać za swoimi marzeniami, pasją i robić to, co się kocha. Zapewniam, że nie ustanę w staraniach, by zachwycać i zaskakiwać swoimi występami. Korzystając z okazji gratuluję pozostałym nagrodzonym i życzę wielu sukcesów w 2017 - niech wydarzy się to, co najwłaściwsze!

Magdalena Szymańska znalazła się w znakomitym gronie. Nagrodzeni w plebiscycie to także: Ilona Adamska– wydawca i redaktor naczelna Law Business Quality i Imperium Kobiet, właścicielka Agencji Wydawniczo-Promocyjnej I.D. Media, Karolina Motylewska (Kategoria Prezenterka)- prezenterka i modelka. Andrzej Mokrzycki (Kategoria Manager Roku) - Brand Manager marki Ice-Watch, Edyta Skutnicka (Kategoria Moda) – właściciel marki bieliźnianej „Axami, dr Marek Janisz( Kategoria Medycyna Estetyczna) – właściciel Kliniki Korona, Igor Aleksandrowicz (Kategoria Mecenas Kultury) – prezes prestiżowej wypożyczalni samochodów Numer 1 Rent.

Nagrodzone w plebiscycie osobistości aktywnie angażują się w projekty telewizji MTV24. Wyróżnienie ma podkreślić, że ludzie sukcesu są nie tylko ambitni i utalentowani, ale mają otwarte na pomoc słabszym umysły.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Manager Na Obcasach, Mama na Obcasach, PLANETAKOBIET.COM.PL oraz telewizja ATV.

Zapisz się na newsletter


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na newsletter aby otrzymywać od nas najświeższe informacje z naszego serwis za pośrednictem wiadomości email. Od teraz możesz zawsze na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia muzyczne.