Obecnie na rynku wydawniczym znaleźć można szeroki wybór materiałów do nauki gry na gitarze. Dodając do tego oferty wszelkiej maści szkółek nauki gry na tym instrumencie, ogłoszenia prywatnych nauczycieli oraz szereg stron w internecie poświęconych nauce, można doznać niemałego zawrotu głowy.

Trudno jest odpowiedzieć jednoznacznie na pytanie, jaki podręcznik albo którego nauczyciela wybrać. To nie w wyborze nauczyciela oraz materiałów do nauki tkwi sekret naszego sukcesu na drodze nauki gry na gitarze. Tu istotną rolę gra nasza konsekwencja, systematyczność oraz wytrwałość w nauce. Nikt nigdzie nie przekaże nam recepty na szybką i bezproblemową naukę.

Dlatego wybierzmy dowolną publikację, poświęćmy się ćwiczeniom i sumiennie studiujmy zawarte w wybranym podręczniku informacje. Bez pośpiechu i bez przeskakiwania co bardziej czasochłonnych fragmentów – kartka po kartce spróbujmy realizować wszystko to, co chciał nam przekazać autor.

Gitara dla bystrzaków
Książka która wprowadzi Cię w tajniki gry na giarze. Znajdziesz tu wiele praktycznych porad: nauka chwytów, odczytywanie tabulatur, różne sposoby bicia. Książka zawiera płytę DVD na której znajdziesz około 50 filmów instruktażowych do nauki gry na gitarze.Gitara dla żółtodziobów
Jedna z najlepszych książek dla początkujących gitarzystów. Książka zawiera porady dzięki którym szybko nauczysz się grać na gitarze. W sposób bardzo przystępny wyjaśniona została notacja muzyczna. Wraz z książką otrzymasz płytę CD na której znajdziesz ponad 80 różnych porad w postaci filmów instruktażowych.

Zapisz się na newsletter


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na newsletter aby otrzymywać od nas najświeższe informacje z naszego serwis za pośrednictem wiadomości email. Od teraz możesz zawsze na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia muzyczne.