Sprawdziliśmy, kto i gdzie wystąpi tym razem – poniżej kilka naszych propozycji dla miłośników muzyki. Wybraliśmy artystów grających różne gatunki muzyczne, aby każdy z Was mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Macie już bilety?
Kult. 2 listopada w Łodzi wystąpi legendarny Kult. To jeden z najpopularniejszych zespołów w Polsce grających rocka. Kazik, wokalista grupy, a zarazem jej lider, wzbudza zwykle kontrowersyjne uczucia. Jeśli jesteście fanami takiej muzyki, warto wybrać się na koncert do Wytwórni. Grają razem już od ponad 35 lat i zgodnie z nazwą jest to już band kultowy. Ciekawe teksty, charyzma wokalisty i dobra muzyka to gwarancja udanego wieczoru – zapowiada się 2-godzinne gitarowe granie!
Kortez. Niewiele później, bo 5 listopada, wystąpi Kortez – również w Łodzi, i również w Wytwórni. Co prawda artysta zaplanował aż kilkadziesiąt koncertów, więc warto sprawdzić też terminy występów w innych miastach. Będzie można usłyszeć na żywo szeroki repertuar ze wszystkich płyt, m.in. z „Mini domu”, czyli EP-ki, która ukazała się 21 września.
Procol Harum. Legenda światowego rocka! „Whiter Shade of Pale” z 1967 roku to legenda – a dla epoki „dzieci-kwiatów” jeden z najważniejszych kawałków. Singiel był też inspiracją dla licznych artystów. Rok temu grupa wydała pierwszą od 14 lat płytę – „Novum”, a na 50-lecie w marcu 2018 roku – antologię „Still there´ll be more”. W tym roku fani mogą wybrać się na koncert do łódzkiej Atlas Areny.

(KKw/fot.Pixels/Pixabay)

Zapisz się na newsletter


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na newsletter aby otrzymywać od nas najświeższe informacje z naszego serwis za pośrednictem wiadomości email. Od teraz możesz zawsze na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia muzyczne.